0 ks 0 Kč

      UPRAVENÉ 1.7.2016

     Správa produktů

      

     Pro jednoduchou a přehlednou správu produktů využívejte filtr zobrazený nad jejich seznamem. Není problém si pomocí něj zobrazit pouze akční produkty nebo takové, u kterých jste zapomněli nahrát fotografii.

      

     Filter v administrácii produktov

      

     Níže se nacházejí hromadné akce (mazání, aktivace, deaktivace, přesun do kategorie, ...) a exporty (pro Kros Omega, Kika API, Inteo Eshop API, Google Remarketing, ...). Dají se využívat v kombinaci s filtrem a / nebo zaškrtnutím políčka vedle obrázků produktů.

      

     Hromadné akcie a exporty v administrácii produktov

      

     Rychlá volba při produktech

      

     Rýchle voľby pri produkte

     Pomocí + můžete vytvořit duplikát. Přidávání produktů tak bude mnohem rychlejší, protože stačí upravit rozdílné údaje.

      

     Po kliknutí na zelenou kontrolku se produkt deaktivuje (přestane se zobrazovat na stránce) a ikonka se změní na Cervera tečku. Pomocí ní ho můžete znovu aktivovat.

      

     Prostrednění ceruzky upravíte produkt.

      

     Červeným X ho vymažete z databáze. Pokud už je součástí některé objednávky, přesune se do archivu

      

     Řazení produktů

     Pokud Vám nevyhovuje žádný ze standardních způsobů řazení, můžete si vytvořit pro každou kategorii vlastní, stačí si ji zvolit ve filtru. Pořadí produktu změníte tak, že ho uchopíte myší (jako ikonku ve Vašem operačním systému) a přesunete ho na požadovanou pozici. Po dokončení je třeba kliknout na tlačítko Uložit ve spodní části seznamu.

      Filtrovanie podľa kategórie v zozname produktov

      

     Pokud Vám takové přesouvání nefunguje, zřejmě máte vypnutou funkci Nastavení -> Konfigurace -> Nastavení skladu -> Skrýt přepisování počtu produktů na skladě ze seznamu produktů. Je ji tedy třeba aktivovat.