0 ks 0 Kč

     UPRAVENÉ 18.11.2016

     Newsletter je jeden z nejsilnějších marketingových nástrojů. Slouží k informování zákazníků ať už textovou nebo grafickou formou. Ta grafická obsahuje vámi vybrané produkty, na které se může příjemce prokliknout přímo z emailové zprávy..

      

     Ukážka grafického newslettraPokračovanie ukážky grafického newslettra

      

     Odesílání se provádí pomocí administrace v části Marketing - Newsletter.

      

     Vstup do sekcie na odoslanie newslettra

      

     Po odeslání informačního emailu vás bude určitě zajímat, kolik uživatelé ho otevřeli. K tomuto účelu slouží tlačítko "Počet otevření e-mailu" ve vrchní části stránky. Pokud se rozhodnete využívat služby jako Mailchimp, je pro vás připravena i možnost exportu všech emailových adres.

      

     Systém správy rozesílá postupně v malých dávkách, proto si můžete sledovat i počet čekající na odeslání. Aktualizujete ho vždy obnovením stránky.

      

     Ukážka sekcie s newslettrom

      


     Typ šablony definuje, zda se jedná o klasický (textový) newsletter nebo grafický (s pozadím a vybraným zbožím).

      

     Textová šablona nemusí obsahovat pouze text. Pomocí editoru si do ní dokážete jednoduše přidat obrázek. Doporučujeme si prohlédnout návod na práci s ním.

      

     Do zpráv nad a pod si můžete napsat libovolnou texty. Tyto se v grafické šabloně zobrazí nad a pod výpisem produktů.

      

     Textové pole pre zadanie správy

      

     Pokud si chcete zkontrolovat, jak bude výsledná zprávy vypadat, máte možnost poslat si ji na svůj email - "Poslat na adresu".

      

     Možnosti odoslania newslettra

      

     Na konci stránky najdete seznam uživatelů přihlášených k odběru novinek. Chcete-li přidat nového ručně, klikněte na "Přidat e-mail". Vymažete ho červeným tlačítkem s X.

      

     Zoznam používateľov prihlásených na odber noviniek

      

     Jak přidat produkty do grafického newslatteru?

      

     Přejděte v administraci do seznamu produktů a klikněte na ikonku s tužkou při některém z nich

      

     Zoznam produktov v administrácii

      


     Následně je třeba záškrt "Zasílat jako newsletter" a změny uložit.

      

     Detail produktu v administrácii

      

     Motivace zákazníků k přihlášení se k odběru

      

     Pro tento účel je v administraci - Nastavení - Konfigurace - záložka Základní nastavení možnost nastavit slevu v procent

     Slevy za registraci. Pokud budete využívat i tuto formu marketingu, myslete na tuto slevu při cenotvorbě. Informaci o slevě zřetelně uveďte například do reklamního banneru. Získáte takto rychle kvalitní seznam lidí ze zájmem o odběr Vašeho reklamního newsletteru.

      


     Pokud byste chtěli změnit text ve spodním "bannery" pro přihlášení se k odběru novinek víte tak učinit přes admin - Nastavení - Překlady textů

      


     Pro zvýraznění registrace do newsletteru lze ve stejné záložce / základní nastavení / nastavit čas po jakém uživateli vyskočí pop up okno z možností zaregistrovat se do newsletteru. Toto okno se uživateli zobrazí na stránce pouze jednou. Potom ho už nevyrušuje při prohlížení nabídky.